WIPERS.UA - щітки склоочисника з доставкою
Назад
Поради
  1. Детейлінг
  2. Поради
  3. Антидощ для автомобіля: які бувають, чим відрізняються, навіщо потрібний

Антидощ для автомобіля: які бувають, чим відрізняються, навіщо потрібний

Купити хороші двірники для лобового скла – це лише половина справи. Якість їх роботи у складних умовах може сильно залежати від того, який омивач скла Ви використовуєте, температури за бортом та швидкості пересування. Але є надійний спосіб продовжити життя щіткам склоочисника, використовуючи їх набагато рідше. І з комфортом, якщо Ви використовуєте антидощ для лобового скла та дзеркал. А на дзеркала wycieraczki samochodowe (двірники, - pl) не встановлюють, як ми знаємо : )

Антидощ

Який антидощ буває

Антидощ із тримачем для нанесення дуже люблять у Японії та Кореї. Тому на нашому ринку можна зустріти його від таких брендів, як SOFT99 та Bullsone RainOk. У нашому магазині можна вибрати та купити антидощ СОФТ99 в одному з представлених варіантів. Це лінійка Glaco (суббренд компанії). Він довговічний, не складний у нанесенні. Підходить для фар, дзеркал заднього виду та для лобового скла.

Рідкий антидощ роблять багато європейських брендів: SHERON, K2, Shiny Garage та інші. Його набагато простіше наносити, але й він тримається не так довго. До тижня максимум два-три тижні (с). Але його набагато більше, від 150 мл і до 500 мл в одній ємності. Тому його завжди можна возити із собою.

Що робить антидощ для автомобіля?

Антидощ створює гідрофобне покриття на склі. Під час руху краплі дощу або мокрого снігу просто розлітаються убік і водій може не використовувати двірники, оскільки краплі дощу просто відштовхуватимуться від поверхні. Особливо хороший ефект роботи антидощу на швидкості від 50 км/год і вище.

Статті, огляди, поради