WIPERS.UA - щітки склоочисника з доставкою
Назад
Поради
  1. Детейлінг
  2. Поради
  3. Автополіроль: які бувають, типи поліролей для авто

Автополіроль: які бувають, типи поліролей для авто

Акуратний та доглянутий зовнішній вигляд автомобіля радує погляд водія та привертає увагу перехожих. Важливо, що догляд за кузовом, вікнами та дисками, продовжує термін служби деталей та відсуває час планового ремонту чи заміни. Різні види сучасних поліролей роблять догляд за авто ефективним і таким, що не забирає багато часу.

Види автополіролей

Автополіролі відрізняються складом, консистенцією та місцем застосування. Від складу речовини (тефлон, віск, силікон, абразивні компоненти тощо) залежить якість, глибина обробки та довговічність ефекту.

У процесі застосування поліроль вкриває поверхню, що обробляється невидимою плівкою, яка захищає деталь від впливу несприятливих факторів. Наприклад, від ультрафіолетового випромінювання, дощу та снігу, бензину або мазуту та ін. Оберігає поліроль після нанесення на деталь від фізичного впливу гілок кущів, дерев або каменів, що вилітають, з-під коліс під час руху.

Крім того, засіб заповнює дрібні пошкодження та запобігає подальшому руйнуванню матеріалу.

Після обробки поверхня знаходить стан блиску та новизни.

Поліроль для кузова

Випускається промисловістю у вигляді рідини чи пасти. Залежно від стану автомобіля використовується засіб захисного призначення або відновного.

Автополіроль SONAX Profiline

Поліроль для видалення подряпин SONAX ProfiLine

У захисному варіанті застосування полягає в рівномірному нанесенні рідини на поверхню кузова, з подальшою обробкою ганчіркою вручну. В результаті, поверхня відновлює втрачений блиск і набуває захисту від зовнішнього впливу. Підібрана кольорова поліроль, за кольором кузова авто, багаторазово посилить візуальний ефект.

Відновлювальні поліролі ефективно усувають дрібні дефекти за допомогою зняття тонкого шару лакофарбового покриття. При цьому потрібна полірувальна машинка та досвід фахівця. Обробляється поверхню кілька разів поетапними пастами з різною крупністю абразивів.

Поліроль для фар

Пластик фар неминуче каламутніють під час їзди автомобілем. На початковому етапі старіння фари відновити колишній стан допоможе поліроль у вигляді рідини. Наносити речовину на фару тонким шаром і вручну полірується автомобільною мікрофіброю.

Автоаоліроль

Поліроль для фар та прозорого пластику SONAX NanoPro 305000

У випадку сколів і подряпин, що утворилися на фарі під час їзди, за аналогією з кузовом, потрібен глибокий вплив абразивною поліроллю.

Поліроль для скла

Самі по собі з часом автомобільні стекла не каламутніють і не втрачають прозорість. Але лобове скло зазнає зіткнення з вітром, що несе дрібний пісок, каміння та інші частинки дорожнього покриття. Бічні вікна також зазнають тертя від підйомних механізмів. В результаті пошкодження неминучі.

Поліроль для скла

Поліроль для скла SONAX ProfiLine. Використовується тільки з машинкою та спеціальним колом для полірування скла.

Рідка поліроль для скла в аерозольному балончику після нанесення та обробки створить захисну плівку та заповнить мікроушкодження. Таким чином, створивши видимість повної цілісності шибок. Застосування абразивної поліролі за допомогою полірувальної машинки необхідно у разі видимих вибоїн та сколів на поверхні.

Відновна процедура для стекол в автомобілі є обов'язковою. Адже прозорість лобового скла впливає на безпеку руху.

Поліроль для пластику

Пластик зовні автомобіля і всередині салону тьмяніє, втрачає колір та покривається подряпинами. Обробка аерозольною поліроллю допомагає відновити колір та надати глянець. Також у процесі їзди на авто оброблена поверхня відштовхує пил, бруд і запобігає старінню та висиханню матеріалу.

Поліроль для дисків та хрому

Литі дзеркальні диски є предметом гордості для багатьох власників авто. На жаль, диски відчувають регулярне зіткнення з частинками дорожнього покриття та втрачають ефектний зовнішній вигляд.

Авто поліроль для хрому

Поліроль для хрому та хромованих деталей SONAX

Поліроль для дисків у вигляді пасти усуне потьмяніння хромованих деталей та дисків авто, позбавить та захистить від іржі. Надалі, оброблена поверхня набуде стійкості під час контакту з камінням, травою, гілками та ін. Регулярна обробка продовжить термін служби алюмінієвого та хромованого покриття та заощадить кошти на капітальному ремонті.

Статті, огляди, поради