Назад
Концентрати для автомийок
  1. Детейлінг
  2. Хімія для автомийок
  3. Концентрати для автомийок
  4. SONAX
  5. Шампунь алмазна сушка SONAX (Німеччина) 25 л

Шампунь алмазна сушка SONAX (Німеччина) 25 л SONAX 605705

SONAX 605705
5042 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1500 грн
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати
Ціна зі знижкою
4890.74 ₴
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати

Шампунь із вмістом алкоголю для миття вулиць, мийних місць та тих. станцій. Сильні грязьові відкладення, олії, жири, гальмівне зношування, забруднення від комах тощо видаляються швидко і грунтовно. Слабо піниться. Також призначений для побутового використання та прибирання житлових вагончиків. Не містить фосфору.

На цій сторінці можна купити SONAX 605705 ціна 5042.00 грн. Код товару: 605705, виробник SONAX. Купити Шампунь алмазна сушка SONAX (Німеччина) 25 л в інтернет магазині детейлінгу можна зі знижкою 3% та гарантією, що Ви купиєте 100% оригінальний продукт.

Тут можна купити SONAX 605705 з доставкою по Києву. Також ми відправляємо товари щодня до будь-якого населеного пункту України: Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Мукачеве, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста, в яких хочуть купити Шампунь алмазна сушка SONAX (Німеччина) 25 л зі швидкою доставкою.

Оцінка: 50/50 на основі 2 відгуків користувачів

Вам також підійде:

Схожі товари:

Статті, огляди, поради