WIPERS.UA - щітки склоочисника з доставкою
Назад
Поради
  1. Детейлінг
  2. Поради
  3. Полірування чорного автомобіля: все дуже просто!

Полірування чорного автомобіля: все дуже просто!

Чорний колір визначає суворий стиль власника, викликає відчуття надійності та солідності. Тому вибір автомобіля чорного кольору не втрачає своєї актуальності з часом. На жаль, поверхня кузова поступово втрачає свій блиск та привабливість. Відновити зовнішній вигляд автомобіля допоможе полірування.

Чорний автополіроль

Так виглядає відполірований чорний автомобіль

Ми розглянемо два варіанти: використання кольорового поліроля кузову, як відносно недорогий дуже ефективний метод та більш професійний підхід - з використанням абразивної полиролі для кузову, глибоких очищувачів та автозампунів. На завершення – захисний автоаполіроль.

Ефективне та бюджетне полірування чорного авто

Захисне полірування вручну. Успішно проводиться за відсутності дрібних дефектів кузова. Поліроль наноситься на ганчір'я, і круговими рівномірними рухами розтирається по всій площі. Це освіжить поверхню, додасть блиску та новизни фарбуванню. Проводити цю процедуру можна щомісяця. Для цього вам знадобиться черний автополіроль із вмістом тефлону та частинок фарби. Це фінішний поліроль із блиском, із невеликою абразивністю.

Після тривалого часу, неминуче утворення на кузові відчутних дефектів. У процесі експлуатації авто на металі з'являються мікроподряпини, потертості та сколи. Також може утворитися павутиння з мікротріщин. Поверхня при цьому стає шорсткою на дотик, і недоліки добре помітні візуально. В даному випадку, настав час глибокого полірування.

Чорний автополіроль

Ручне полірування кольоровим тефлоном займе від 20 хвилин до 2 годин, а захисний ефект та блиск збережеться від 3 до 8 тижнів.

Чорне фарбування має властивість виділяти всі дрібні дефекти і тому глибока полірування авто передбачає регулярність проведення процедури.

Етапи проведення глибокого полірування

Для здійснення заходу потрібна наявність інструменту – полірувальної машини, а також витратних матеріалів: наждакового паперу, поролонових кіл, колодки, малярної стрічки та ін.

Весь процес поділяється на етапи:

  • Механічна мийка кузова водою з видаленням бітумних плям, також можливе застосування розчинника. Після чого проводиться обклеювання всіх частин авто, що межують з ділянкою, що обробляється.
  • Абразивне оброблення кузова. Починається з ретельного огляду поверхні та фіксації всіх дрібних дефектів: подряпин, потертостей та тріщин.
  • Далі, за допомогою дрібного наждачного паперу зернистістю Р2000 і Р2500 на зазначених локальних ділянках забирається верхній шар лаку з існуючими дефектами.
  • Застосування полірувальної машини. Відбувається у два етапи: шліфування абразивною пастою та полірувальною. Абразивна паста наноситься на поролонове коло машини і поступово полірується вся площа кузова. Обробляються ділянки як попередньо оброблені, і незачеплені наждачним папером. Таким чином, усуваються найдрібніші дефекти.
  • Поверхня після закінчення процедури стає матовою та однорідною.
  • Після цього полірувальною пастою з відповідним поролоновим колом на машинці проводиться остаточна обробка. В результаті автомобіль набуває початкового блиску та новизни.
  • Заключний етап: вологе прибирання поверхні від залишків матеріалу та сушіння.

Полірування чорного автомобіля

Професійне полірування - задоволення не дешеве і копітке, проте зовнішній вигляд і "друге життя" кольору машини радуватиме вас ще дуже довго.

Процедуру необхідно проводити в добре освітленому, а в холодну пору року в приміщенні, що опалюється. Важлива наявність вентиляції, оскільки можливе утворення пилу в процесі роботи.

На кожному етапі необхідні специфічні знання та досвід. Наприклад, важливо стежити, щоб між наждачним папером і оброблюваною поверхнею не потрапляли смітники, інакше неминуча поява нових подряпин.

При роботі з машиною для полірування необхідно контролювати ступінь натискання кола до кузова і швидкість обертів. В іншому випадку, можна пошкодити шар лаку, що спричинить дорогий і затяжний за часом ремонт. Також обробка повинна бути рівномірна по всій площі, щоб уникнути «лисих» плям.

Чорна авто поліроль

З упевненістю можна сказати, що за відсутності належного досвіду, найрозумніше скористатися послугами перевірених фахівців.

Звертаємо вашу увагу, що в асортименті SONAX у 2017 році з'явився спеціальний "Чорний глянець" - віск для чорних автомобілів, який одночасно захищає кузов і надає блиску глянцевий чорним авто.

Статті, огляди, поради