Назад
Перетворювач іржі
 1. Детейлінг
 2. Детейлінг кузову
 3. Перетворювач іржі
 4. SONAX
 5. Перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler (Німеччина) 200 мл

Перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler (Німеччина) 200 мл SONAX 74032

SONAX 74032
244 ₴
344 ₴
Вы заощаджуєте: 100 грн
В наявності
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1500 грн
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати
Ціна зі знижкою
236.68 ₴
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати

Німецький перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler Rust Converter в упаковці 200 мл. Розчиняє (але не видаляє - для цього є спеціальний видальник іржі NIGRIN) іржу і захищає поверхню від кисню. Використовується як перший етап обробки іржавої деталі перед її реставрацією та відновленням (фарбуванням).

Конвертер (перетворювач) іржі NIGRIN знижує спрощує роботу з відновлення з іржавими деталями, тому що він працює автоматично та пасує іржу за допомогою хімічної реакції. Не потрібне трудомістке механічне видалення іржі. NIGRIN Rostumwandler Rust Converter працює надійно – іржа розчиняється спеціальною кислотою. В результаті хімічної реакції утворюється міцний захисний шар, який захищає від кисню і, отже, від подальшої іржі і є грунтовкою для всіх подальших робіт.

Перетворювач іржі NIGRIN:

 • Зменшує та пасивує іржу;
 • Спрощує обробку іржі;
 • Перешкоджає подальшому іржавінню;
 • Працює надійно та використовується для підготовки шпаклівки та лакофарбового покриття.


Інструкція: як використовувати перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler

 • За допомогою сталевої щітки або наждакового паперу видаліть велику іржу і бруд з поверхні, що обробляється;
 • Нанесіть нейтралізатор іржі пензлем на деталь, що обробляється, дайте перетворювачу іржі попрацювати з поверхнею протягом ночі (близько 12 годин) і дайте поверхні висохнути; не обов'язково на ніч, просто так зручніше;
 • Залишки перетворювача іржі змийте водою та висушіть поверхню за допомогою мікрофібри або іншої серветки, ганчірки;
 • Далі переходьте до наступного етапу щодо регламенту кузовного ремонту.


Примітка. Не використовуйте перетворювач іржі NIGRIN для видалення іржі – для цього рекомендується засіб для видалення іржі NIGRIN! У разі контакту з фарбованими поверхнями негайно змийте водою, щоб уникнути пошкодження фарби та лаку.

Важливо: не допускайте перемерзання та перегрівання; уберігайте від дітей та тварин.

На цій сторінці можна купити SONAX 74032 ціна 244.00 грн. Код товару: 74032, виробник SONAX. Купити Перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler (Німеччина) 200 мл в інтернет магазині детейлінгу можна зі знижкою 3% та гарантією, що Ви купиєте 100% оригінальний продукт.

Тут можна купити SONAX 74032 з доставкою по Києву. Також ми відправляємо товари щодня до будь-якого населеного пункту України: Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Мукачеве, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста, в яких хочуть купити Перетворювач іржі NIGRIN Rostumwandler (Німеччина) 200 мл зі швидкою доставкою.

Оцінка: 50/50 на основі 2 відгуків користувачів

Вам також підійде:

Схожі товари:

Статті, огляди, поради