Назад
Концентрати для автомийок
  1. Детейлінг
  2. Хімія для автомийок
  3. Концентрати для автомийок
  4. SONAX
  5. Очисник двигуна SONAX (Німеччина) 10л

Очисник двигуна SONAX (Німеччина) 10л SONAX 607600

SONAX 607600
4500 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1500 грн
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати
Ціна зі знижкою
4365 ₴
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати

Швидко розчинний тензидний очищувач для швидкого та надійного видалення жирних та масляних забруднень з двигунів, машинних деталей, агрегатів та інструменту. Продукт має хороші текучими властивостями, тому без проблем проникає навіть у важкодоступні місця. Розводиться з водою.

На цій сторінці можна купити SONAX 607600 ціна 4500.00 грн. Код товару: 607600, виробник SONAX. Купити Очисник двигуна SONAX (Німеччина) 10л в інтернет магазині детейлінгу можна зі знижкою 3% та гарантією, що Ви купиєте 100% оригінальний продукт.

Тут можна купити SONAX 607600 з доставкою по Києву. Також ми відправляємо товари щодня до будь-якого населеного пункту України: Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Мукачеве, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста, в яких хочуть купити Очисник двигуна SONAX (Німеччина) 10л зі швидкою доставкою.

Оцінка: 50/50 на основі 3 відгуків користувачів

Вам також підійде:

Схожі товари:

Статті, огляди, поради