WIPERS.UA - щітки склоочисника з доставкою
Назад
На головну
  1. Детейлінг
  2. Способи оплати

Способи оплати

Купуючи в нашому інтернет-магазині, Ви можете розраховувати на ціну, яку Ви бачите на онлайн-вітрині. Також у 90% випадках товар, що замовляється, є в наявності. При оформленні замовлення Ви можете обрати будь-який зручний для Вас спосіб оплати.

Якщо Ви робите замовлення Новою Поштою та вносите передоплату за товар, Ви заощаджуєте 20 грн +2% від вартості товарів, які перевізник стягує за пересилання коштів.

Способи оплати:

  • Готівкою кур'єру в руки при отриманні товару;
  • Передплата (уточнюйте у менеджера) на карту Приват Банку, МоноБанк або іншим зручним для Вас способом;
  • Готівкою або карткою Visa/MasterCard у відділенні Нової Пошти при отриманні товару;
  • Безготівковий розрахунок на ФОП без ПДВ (без доплат та обмеження за мінімальною сумою);
  • Безготівковий розрахунок із ПДВ (+20%, від 2000 грн).

Оплата готівкою при отриманні

Ви можете розрахуватися за товар готівкою при отриманні товару від кур'єра, оформлюючи доставку по Києву. Як правило, кур'єр має здачу, проте краще при оформленні замовлення повідомити суму, з якої необхідно дати здачу при розрахунку.

Внесення передоплати за товар

По-перше, це зручно, тому що не потрібно чекати, поки кур'єр чи оператор Нової Пошти дасть здачу. По-друге, вносячи передоплату при замовленні доставки Новою Поштою, Ви заощаджуєте 20 грн +2% від суми замовлення - саме стільки Нова Пошта стягує за пересилання коштів.

Оплата готівкою або карткою Visa / MasterCard при отриманні в Новій Пошті

Отримуючи товар Новою Поштою, післяплатою, Ви можете розрахуватися при отриманні як готівкою, так і банківською карткою. При цьому зверніть увагу, що перевізник стягує оплату за пересилання коштів у розмірі 20 грн. +2%.

Безготівковий розрахунок за рахунком від ФОП без ПДВ

Ви можете придбати товар за безготівковим розрахунком, сплативши його на рахунок ФОП (без ПДВ). Для цього, будь ласка, зв'яжіться з менеджером для обговорення деталей. Зверніть увагу, що ціна при безготівковому розрахунку на ФОП без ПДВ буде без змін. Також немає обмеження щодо мінімальної вартості замовлення.

Безготівковий розрахунок із ПДВ

Також Ви можете придбати товар за безготівковим розрахунком. Для цього, будь ласка, зв'яжіться з менеджером для обговорення деталей. Зверніть увагу, що ціна за безготівкового розрахунку буде на 20% більшою, а мінімальний рахунок має бути на суму від 2000 грн. Такими є умови постачальників товарів.

Важливо! Навіть якщо Ви внесли передоплату та з якихось причин хочете повернути товар назад, ми без проблем повернемо Вам оплату назад. Те саме стосується й інших причин повернення товарів. Ми дуже наполегливо рекомендуємо перевіряти товар при отриманні на предмет пошкоджень. Усі посилки страхуються за повною вартістю товарів, щоб убезпечити покупців.

Статті, огляди, поради