Назад
На головну
  1. Детейлінг
  2. Повернення 30 днів без зайвих питань

Повернення 30 днів без зайвих питань

При поверненні товарів ми не ставимо зайвих питань у стилі "а чому?", "А що не так?", "Ви серйозно?" і так далі. Ми розуміємо, що товар міг не підійти, не сподобатися і, на відміну від інших інтернет-магазинів, наш – завжди на стороні покупця.

Обмін або повернення товару належної якості можливе протягом 30 днів. Зверніть увагу, що у всіх інших магазинах обмін та повернення здійснюється протягом 14-денного періоду, передбаченого законодавством України.

Вимоги до зворотних товарів:

  • Товар не був у вжитку;
  • Товар зберіг свій товарний вигляд;
  • Упаковка товару не пошкоджена.

Поверненню не підлягають:

  • Товари, що мають сліди експлуатації;
  • Товари із упаковкою, які не зберегли товарний вигляд.

Якщо ви просто хочете повернути товар без пояснення причин:

  • Ми без проблем оформимо повернення товарів, якщо дотримано всіх правил повернення (цілісність упаковки, термін до 30 днів та збереження товарного чека);
  • Ми попросимо вас сплатити за послуги кур'єрської служби у розмірі 50 грн.

Також зверніть увагу, що якщо Ви внесли передоплату за замовлення та з якихось причин хочете відмовитися від нього, ми без проблем повернемо Вам гроші, а витрати на пересилання товару назад візьмемо на себе (правда, нерідко покупці пропонують це зробити власним коштом) .

Як оформити повернення товару?

Щоб оформити товар, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером або напишіть на info@sonax.kiev.ua. Повернення чи заміну товару ми можемо зробити за допомогою перевізника Нова Пошта (витрати на пересилання – за наш рахунок). Кошти повертаються на картку банку або за допомогою оплати Новою Поштою. Зручний спосіб повернення грошей обговорюється в індивідуальному порядку. Гроші за повернутий товар Ви отримаєте відразу після отримання нами товарів, коли менеджер переконається, що дотримані правила повернення і продукція не використовувалася або була бракована.

Статті, огляди, поради