WIPERS.UA - щітки склоочисника з доставкою
Назад
Поради
  1. Детейлінг
  2. Поради
  3. Небагато корисної інформації про поліроль для кузова авто

Небагато корисної інформації про поліроль для кузова авто

Поліроль для кузову автомобіля – це засіб, який допомагає відновити блиск та глибину кольору кузова, а також захищає його від зовнішніх впливів. Поліроль може бути рідкою або пастоподібною і містить у своєму складі полірувальні частки та віск. При нанесенні поліроль утворює на поверхні кузова захисний шар, який не лише надає йому блиску, а й захищає від подряпин, корозії та інших негативних дій.

Поліроль для кузова автомобіля має ряд переваг. По-перше, вона допомагає відновити зовнішній вигляд автомобіля. При експлуатації кузов автомобіля піддається впливу різних факторів, таких як ультрафіолетові промені, сонечко, дощ, бруд, смола, комахи та інші забруднення. В результаті кузов втрачає свій початковий блиск та колір. Поліроль допомагає повернути кузову початковий блиск і глибину кольору.

По-друге, поліроль захищає кузов від зовнішніх дій. Вона утворює на поверхні кузова захисний шар, який захищає його від подряпин, корозії та інших негативних дій. Поліроль також захищає кузов від ультрафіолетових променів, які можуть пошкодити лакофарбове покриття та викликати вицвітання фарби.

По-третє, поліроль допомагає збільшити термін служби кузова автомобіля. Регулярне використання поліролі дозволяє зберігати початковий вигляд автомобіля протягом тривалого часу. Це допомагає продовжити термін служби кузова та зберегти його вартість.

Наносити поліроль на кузов автомобіля можна як вручну, так і за допомогою полірувальної машини. Для нанесення поліролі вручну необхідно очистити кузов від бруду та пилу, потім нанести невелику кількість поліролі на м'яку тканину та рівномірно розподілити по поверхні кузова, потім витерти залишки сухого поліролю за допомогою чистої мікрофібри.

Після полірування дуже бажано захистити кузов. Це можна зробити як за допомогою захисного покриття - воску, нано кераміки, рідкого скла або кварцового покриття. Так і за допомогою рідкого швидкого воскового поліролю, глейзу, силанта. Але важливо пам'ятати, що рідкий віск та силант (на відміну від глейзу) потрібно наносити раз на 2-3 тижні. Глейз же триматиметься довше.

Статті, огляди, поради