Назад
Концентрати для автомийок
  1. Детейлінг
  2. Хімія для автомийок
  3. Концентрати для автомийок
  4. SONAX
  5. Універсальний очищувач SONAX (Німеччина) 10л

Універсальний очищувач SONAX (Німеччина) 10л SONAX 627600

SONAX 627600
2399 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1500 грн
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати
Ціна зі знижкою
2327.03 ₴
При завершенні замовлення на сайті та за умови повної передплати

Високоякісний мультифункціональний очищувач для передпродажної підготовки автомобілів. Мікроактивна комбінація тензидів забезпечує максимальний ефект, що очищає, поряд з високою мірою сумісністю з оброблюваним матеріалом. Для всіх робіт, що очищають, в салоні автомобіля і зовні. Із приємним запахом.

На цій сторінці можна купити SONAX 627600 ціна 2399.00 грн. Код товару: 627600, виробник SONAX. Купити Універсальний очищувач SONAX (Німеччина) 10л в інтернет магазині детейлінгу можна зі знижкою 3% та гарантією, що Ви купиєте 100% оригінальний продукт.

Тут можна купити SONAX 627600 з доставкою по Києву. Також ми відправляємо товари щодня до будь-якого населеного пункту України: Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Мукачеве, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста, в яких хочуть купити Універсальний очищувач SONAX (Німеччина) 10л зі швидкою доставкою.

Оцінка: 50/50 на основі 5 відгуків користувачів

Вам також підійде:

Схожі товари:

Статті, огляди, поради